Vi använder oss av kakor ("cookies") för att utöka besökarens upplevelse. När du besöker sidan accepterar du vår användning av kakor.. Stäng.

Vår personal

Välkommen att kontakta oss!

VD

Therese Hammar
therese.hammar@hkchotels.se

Hotellchef
Annelie Bergsten
annelie.bergsten@kungcarl.se

Receptionschef
Gabriella Brile
gabriella.brile@kungcarl.se

Försäljningschef Hotel Kung Carl & HKC Hotels
Maria Koch
maria.koch@hkchotels.se


Marknadsföring
Mira Zander
mira.zander@kungcarl.se

Ekonomi
Henriika Lauttamus

henriika.lauttamus@hkchotels.se