Vi använder oss av kakor ("cookies") för att utöka besökarens upplevelse. När du besöker sidan accepterar du vår användning av kakor.. Stäng.

Vår personal

Välkommen att kontakta oss!

VD
Therese Hammar
therese.hammar@hkchotels.se

Hotellchef
Annelie Bergsten
annelie.bergsten@kungcarl.se

Receptionschef
Gabriella Brile
gabriella.brile@kungcarl.se

Marknadsföring Hotel Kung Carl

Mira Zander
mira.zander@kungcarl.se

Försäljning HKC Hotels
Maria Koch
maria.koch@hkchotels.se

Ekonomi
Malin Sundman
malin.sundman@hkchotels.se

Marknadsföring HKC Hotels
Anna Olsén
anna.olsen@hkchotels.se